מי אנחנו

האתר הוקם על-ידי שני חברים, ברק וניר, הורים לילדים וילדות צעירים. שנינו פעילים בוועדי ההורים וניר גם בהנהגת ההורים בבית-הספר, ולאורך השנים ראינו לא מעט אתגרים שההורים והוועדים מתמודדים איתם. החלטנו להשתמש בידע שצברנו בעשייה המקצועית שלנו ובנסיון שלנו כהורים פעילים, ולנסות לעזור.

האתר הזה, dafkesher.net, הוא הצעד הראשון שלנו בהגשמת החלום לעזור להורים אחרים – ואנחנו מקווים שהוא לא האחרון, כמובן.

למה דווקא דפי קשר?

אנחנו מכירים את כאב-הראש שמלווה את יצירת דף הקשר בכל שנה: איך יוצרים טופס בגוגל? איך מעלים תמונות? איך הופכים את כל זה לדף קשר מעוצב? מי יארגן את זה מהוועד? מי מכיר מעצבת טובה שתוכל לעזור בהתנדבות?

עם האתר הזה, כל השאלות האלה נפתרות: פותחים דף קשר ב-2 דקות עבודה, בוחרים עיצוב ושולחים לינק לכל ההורים בוואטסאפ של הגן או של הכיתה. ובזה זה נגמר!

כמובן שפרטיות הילדים וההורים היא לפני הכל, והמידע נשמר בצורה מאובטחת (והאבטחה נבדקה ואושרה על-ידי משרד החינוך). כל המידע והתמונות מוצגים באתר רק למי שיצר/ה את דף הקשר. יש עוד מידע כאן.

קצת עלינו

ברק וניר

ניר וברק הכירו כשעבדו יחד כמתכנתים, ונשארו חברים קרובים.

מאז שעזבו את אותו מקום עבודה, ניר הפך להיות מנהל פיתוח מצליח והוביל קבוצות פיתוח לאורך הרבה שנים. ברק עבר לעולם ה-UX וה-UI, הקים סטודיו לדיזיין דיגיטלי וניהל אותו, ויזם גם את הכנס הגדול לעיצוב מוצר ו-UX.

את האתר הזה הם הקימו במקביל ל”חופש הגדול” (חופש? גדול? למי?), להשתוללות וריאנט הדלתא, לבדיקות המהירות וכשהילדים בבית. הם עדיין לא מאמינים שהספיקו לסיים הכל. מזל שיש להם בנות זוג מהממות, ושהילדים ישנים בלילה 😉